Teknocean Aydınlatma

Hakkımızda;

Teknocean Aydınlatma, ülkemizin önde gelen aydınlatma ürünlerine erişilebilirliği sağlamak, yerli sermaye ile en uygun fiyat politikasını hayata geçirmek ve üretimden direkt olarak son kullanıcıya ulaşım sağlama vizyonuyla, 2022 yılının ikinci çeyreğinde faaliyetlerine başlamıştır. Aydınlatma konusunda uzman bakış açısı ve yenilikçi araştırma ağı ile sektörün ihtiyaçlarına karşılık bulmayı hedeflemektedir.

Ürün yelpazesini giderek genişletmekte olan Teknocean Aydınlatma, gerek yüksek kalite gerekse uygun fiyat çalışmalarıyla kullanıcılara özellikle ürün bazında fayda sağlamayı ilk ve en önemli vizyonu olarak görmektedir. Ayrıca bir Türk markası olarak doğan Teknocean, güncel gelişmeleri yakından takip edip, bu bağlamda güçlü AR-GE faaliyetleri gerçekleştirerek sektörel açıdan çağdaş ve yenilikçi modellerini hayata geçirmeyi bir disiplin olarak benimsemektedir.

Misyonumuz;

Tüketicilerin ihtiyaçlarına daima yenilikçi ve fonksiyonel çözümlerle ulaşan Teknocean Aydınlatma, geleceği kendisine misyon edinmiş olup, bu doğrultuda erişilebilir ve aydınlık bir dünya için çalışmaktadır.

Vizyonumuz;

Çalışma alanımızla ilgili birçok yeniliğe uyum sağlayıp çözüm üreten, küresel çapta düşük enerji tüketimiyle daha çevreci modelleri benimseyen, kalitesiyle ve erişilebilirliği ile insana ve geleceğe dokunan projelerini hayata geçirmeyi hedefleyen bir bakış açısıyla güvenilir ve yaratıcı bir marka olmaktır.

Menü